KONST / Litografier / Färglitografi 11609455
nr 1160 9455
Marion Belin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Marion Belin (f. 1933), "Pensionat Duvan", signerad och numrerad 409/410, motivet: 64x47
Marion Belin, svensk bildkonstnär född 1933 i Vänersborg.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 5 februari 2018
kl 18:02:32
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
450 kr